Harwestery i forwardery

Harwestery i forwardery

Skiddery

Małe harwestery i forwardery

Przyczepy leśne

Głowice Sp Maskiner

Aktualności

Dziękujemy za udział w tegorocznych pokazach maszyn

Dziękujemy za udział w tegorocznych pokazach maszyn

Przedsiębiorcy zakładów usług leśnych leśnicy a nawet studenci uczestniczyli w tegorocznych pokazach maszyn leśnych, które zorganizowaliśmy na Polanie Czarownic w Nadleśnictwie Szklarska Poręba. Harwester EcoLog 580 E, forwarder Gremo 1050 F oraz skidder Equus 175 zaprezentowały co potrafią w trudnym terenie, na stokach górskich.

więcej...
Zapraszamy na pokazy maszyn!

Zapraszamy na pokazy maszyn!

Już 24 maja maszyny naszych głównych marek ruszą w góry! Harwester EcoLog 580 E, forwarder Gremo 1050 F oraz skider Equus pokażą co potrafią podczas pokazów na Polanie Czarownic na terenie Nadleśnictwa Szklarska Poręba.  

więcej...
Przerwa majowa

Przerwa majowa

Informujemy, że od 1 do 3 maja nasza firma nie pracuje.

Zapraszamy od poniedziałku, 6 maja. 

Fortech Serwis na Konferencji Gazety Leśnej

Fortech Serwis na Konferencji Gazety Leśnej

Już w najbliższą sobotę, 2 marca, spotkamy się z przedsiębiorcami leśnymi w Borsku podczas 14. edycji Konferencji dla zuli Forest Show organizowanej przez Gazetę Leśną.

Zaprezentujemy maszyny do prac leśnych, zarówno podczas pokazów na placu manewrowym, jaki i na specjalnych pokazach w lesie. Nasi specjaliści odpowiedzą na pytania oraz doradzą przy wyborze odpowiedniej maszyny.

Tegoroczne Forest SHOW odbędzie się na lotnisku w Borsku, między Kościerzyną a Czerskiem. Zapraszamy od godz. 9.00 do 16.00.

Napisali o nas

Napisali o nas

W styczniowym numerze miesięcznika Drwal zagościliśmy w rubryce Partnerzy.

Zapraszamy do lektury.

więcej...
Informacja o przekształceniu spółki Fortech Serwis

Informacja o przekształceniu spółki Fortech Serwis

       Mamy przyjemność  poinformować, iż z dniem 2 stycznia 2019 r. zmianie uległa forma organizacyjno-prawna prowadzonej przez nas spółki. I tak, spółka jawna Fortech Serwis Maszyny dla Leśnictwa Hoffman i Szumicki spółka jawna, ze wskazanym dniem, przekształciła się w spółkę komandytową. Pełna nazwa to: Fortech Serwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

       Zgodnie z treścią przepisu art. 553 § 1 kodeksu spółek handlowych spółce przekształconej przysługują wszelkie prawa i obowiązki spółki przekształcanej. Tym samym, spółka Fortech Serwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa pozostaje stroną wszystkich zawartych przez swoją poprzedniczkę umów, jak i jest tym samym podmiotem z punktu widzenia podatkowego i statystycznego (posiadamy ten sam nr NIP oraz Regon).