Harwestery i forwardery - nowe modele serii F

Harwestery i forwardery

Skidery

Małe harwestery i forwardery

Głowice SP Maskiner, Log Max, WARATAH

Rębaki Mus-Max

Przyczepy leśne

Przyczepa leśna FARMA T10G2

FARMA to szwedzka marka z 30-letnim doświadczeniem w produkcji przyczep leśnych. Przyczepy FARMY cieszą się dużym uznaniem użytkowników ze względu na ich dużą wytrzymałość w ciężkich warunkach leśnych,  znakomitą manewrowość oraz  przystępną cenę. Fabryka FARMY mieści się w Estonii.

G2 to całkowicie nowa generacja przyczep o innowacyjnej opatentowanej konstrukcji ramy, w której zastosowano ośmiokątny profil  ze stali walcowanej na gorąco. Taka budowa zwiększa wytrzymałość przyczepy  i ułatwia jej pokonywanie wystających pni i kamieni, a nisko położony środek ciężkości uniemożliwia wywrócenie.

FARMA T10G2 to przyczepa o ładowności 10 000 kg z rotatorem 4 t, chwytakiem 0,24m^2 i żurawiem C7,0G2, który należy do najmocniejszym w swojej klasie  - na pełnym wysięgu jest w stanie podnieść 720kg.  Przyczepa w standardzie posiada 4 pary kłonic, dyszel skrętny i własny układ hydrauliczny. Istnieje możliwość przedłużenia powierzchni ładunkowej. Przyczepa dedykowana jest do ciągników o mocy od 90 KM.

Wybrane parametry techniczne przyczepy
 Masa przyczepy   2 600 kg
 Długość powierzchni ładunkowej  od 3,75 m, możliwość załadunku 2x2,5 m lub 3x1,2 m
 Żuraw  G2 7,0 m lub 8,5 m z wysuwanym teleskopem (udźwig na pełnym wysięgu 720 kg)
 Szerokość przyczepy   2 140 mm