Harwestery i forwardery - nowe modele serii F

Harwestery i forwardery

Skidery

Małe harwestery i forwardery

Głowice SP Maskiner, Log Max, WARATAH

Rębaki Mus-Max

Przyczepy leśne

O nas

Firma ForTech Serwis Maszyny dla leśnictwa działa na polskim rynku od 2007 roku.
Została założona przez dwóch inżynierów – pasjonatów maszyn leśnych: Leszka Hoffmana i Dariusza Szumickiego.
Nasza działalność obejmuje sprzedaż i serwis maszyn leśnych, głównie harwesterów i forwarderów uznanych w świecie producentów, a także skidderów, przyczep leśnych oraz innych urządzeń do prac w lesie.
Od początku naszej działalności jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem GREMO – szwedzkiej firmy produkującej leśne maszyny wielooperacyjne. Sukcesy w promowaniu i sprzedaży na polskim rynku maszyn tej firmy zaowocowały nawiązaniem współpracy z kolejnym liczącym się szwedzkim producentem harwesterów i forwarderów o globalnej renomie – firmą EcoLog, następcą dobrze znanego, nie tylko z rynku maszyn leśnych, Caterpilara. Maszyny tej marki obecne są w naszej ofercie od kilku lat.
Ponadto od lat współpracujemy z szwedzką Malwą oferując mniejsze maszyny klasy 6T a także z estońską Farmą - liderem w produkcji przyczep leśnych.
Naszym najmłodszym kooperantem jest słowacka firma Sittrans – producent doskonałych skidderów Equus.
Celem firmy jest pomoc wszystkim przedsiębiorcom leśnym w tworzeniu ciągów technologicznych dostosowanych do warunków pracy, w jakich wykonywane są usługi leśne. Dokładamy starań, aby sprzedawane przez nasz maszyny zostały odpowiednio usytuowane w całym procesie produkcji leśnej: od przygotowania gleby pod zalesienie lub odnowienie, poprzez pielęgnację upraw i drzewostanów, aż po prace zrębowo-zrywkowe i uprzątanie powierzchni pozrębowych.
Tworzenie kompleksowych rozwiązań możliwe jest dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i praktyce zdobytej podczas pracy w nadleśnictwach Lasów Państwowych oraz przy testach maszyn leśnych prowadzonych przez Biuro Techniki Leśnej ORWLP w Bedoniu.
Dostarczanym przez nas maszynom zapewniamy profesjonalny autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serwisowanie maszyn prowadzimy w oparciu o wytyczne i zalecenia producentów, które uzyskaliśmy podczas odpowiednich szkoleń.