wróć... Ecolog głowice harwesterowe

Eco Log 461 LF - ekspert w trzebieżach.


Szybki posuw, wysokie osiągi i uniwersalna konstrukcja czynią z głowicy Eco log 461LF doskonałe narzędzie do wszelkiego rodzaju trzebieży. Dzięki niewielkiej masie i kompaktowym wymiarom głowica 461LF operuje nawet w najtrudniej dostępnych miejscach i z łatwością radzi sobie z wczesną trzebieżą w drzewostanach młodszych klas wieku, jednocześnie zastrzeżone patentem rozwiązanie LogHold i proporcjonalne nachylenie rolek posuwu, zapewniają najlepszy możliwy uchwyt drzew o większej średnicy.
EC 461 LF osiąga najwyższą możliwą wydajności w drzewostanach o pierśnicy (BHD) od 8 do 35 cm, przy czym koncepcja LF pozwala jej równie sprawnie obchodzić się z drzewami o większej średnicy.

Eco Log 561 LF - wszechstronna głowica zrębowa do wielu zadań.

 

Eco Log 561 LF to wszechstronna głowica zrębowa, zaprojektowana do wydajnego wykonywania rozmaitych zadań w lesie - od trzebieży do ścinki na zrębie. Koncepcja niskiego tarcia (LF) gwarantuje maksimum wydajności, trwałości i rentowności, minimalizując zużycie głowicy i koszty jej eksploatacji.
Kompaktowe wymiary głowicy umożliwiają skuteczne okrzesywanie, już od 30mm na średnicy strzały, pozwalają na szybką i sprawną trzebież w drzewostanach młodszych klas wieku.
Dzięki trzem unikatowym opatentowanym rozwiązaniom: LogHold, proporcjonalnemu nachyleniu rolek posuwu oraz funkcji EcoLog Saw Control głowica 561LF imponuje stabilnym uchwytem, dużą siłą posuwu i efektywnością pracy.

Eco Log 661 LF - niezwykle wydajna głowica zrębowa gotowa na poważne wyzwania


Eco Log 661 LF to głowica zrębowa o doskonałych parametrach pracy, świetnie nadająca się do wszystkich prac zrębowych. Proporcjonalnie nachylane rolki posuwu w połączeniu z opatentowanym układem LogHold i systemem Eco Log Saw Control gwarantują maksymalną moc i wydajność podczas prac na zrębach i obalaniu drzew o dużych średnicach. Dzięki unikalnej konstrukcji, głowica również bardzo dobrze sprawdza się w drzewostanach niższej jakości.
Koncepcja niskiego tarcia (LF) w połączeniu z doskonale zabezpieczonymi i racjonalnie poprowadzonymi przewodami ogranicza opór drewna do minimum, w największym możliwym stopniu skraca przestoje i maksymalizuje efektywny czas pracy. Ponadto bezstopniowe silniki rolek głowicy zrębowej optymalnie równoważą siłę i tempo posuwu, dostosowując się do warunków pracy w drzewostanach. Eco Log 661 LF sprosta każdemu wyzwaniu - elastycznie, niezawodnie i wydajnie.

Eco Log 761 LF - żeby nie przerosło Cię żadne zadanie.


Siła, wytrzymałość i niezrównana wydajność pozwalają modelowi Eco Log 761 LF na wywiązanie się z najtrudniejszych zadań. Proporcjonalne nachylanie rolek podających zwiększa nośność głowicy odpowiednio do rozmiaru wyrabianego drzewa a zastosowanie koncepcji niskiego tarcia (LF) maksymalizuje wydajność i rentowność. W połączeniu z dużą siłą posuwu oraz doskonale chronioną i wytrzymałą konstrukcją przekłada się to na imponujące połączenie wysokich osiągów, niezawodności i sprawności na najbardziej wymagających powierzchniach zrębowych.
Eco Log 761 LF z łatwością manipuluje drzewa o największej średnicy, a dzięki swoim kompaktowym wymiarom i funkcji Eco Log Saw Control, potrafi szybko i wydajnie przeprowadzać ścinkę w mniej przyjaznym drzewostanie. Wybierając Eco Log 761 LF otrzymujesz niezawodną głowicę zrębową o dużej mocy i nadzwyczajnej wydajności.
EC 761 LF osiąga bezwzględne maksimum wydajności w drzewostanach o pierśnicy (BHD) od 20 do 56 cm, przy czym koncepcja LF pozwala jej równie sprawnie obchodzić się z drzewami o jeszcze większej średnicy.

Zainteresowany? Zapraszamy!